Zegarki Swiza 0

Zegarki szwajcarskie Swiza to elegancki styl lub sportowe przeznaczenie. Nasze zegarki to szwajcarski mechanizm kwarcowy Swiza, wysokiej jakości materiały oraz atrakcyjny design. Poniżej przedstawiamy zestawienie najciekawszych zegarków z naszego sklepu, w którym znajdziecie zarówno zegarki eleganckie jak i sportowe.

ZEGARKI DAMSKIE :

Zegarek damski SWIZA ALZA Lady mesh WAT.0121.1003 biały

 

Koperta w klasycznym stylu ma rozmiar 31mm i posiada kryształowe szkiełko pokryte powłoką szafirową. Na czytelnej tarczy znajdują się rzymska VI i XII oraz indeksy w kolorze srebrnym. Prostota i piękno tej tarczy podkreślona jest elegancją smukłych wskazówek.
Dzięki precyzyjnemu szwajcarskiemu mechanizmowi kwarcowemu trzy smukłe wskazówki płynnie suną po tarczy z datownikiem na godzinie trzeciej.
Zegarek damski na bransolecie o strukturze siatkowej mediolańskiej typu mesh podkreśla współczesny wygląd tego zegarka. Bransoleta ze stali nierdzewnej posiada regulację.

 

 Zegarek damski TETIS Lady WAT.0431.1001 różowy

Świetnie zaprojektowana koperta w stylu zegarków dla nurków ma rozmiar 35mm i posiada szkiełko kryształowe pokryte powłoką szafirową oraz zakręcaną koronkę. Jednokierunkowy bezel posiada znaczniki, które wraz z luminescencyjnymi indeksami pomagają odczytać czas w ciemności. Zegarek jest wodoodporny do 200m. Precyzyjny szwajcarski mechanizm kwarcowy porusza trzema wskazówkami, które wędrują na tarczy wyposażonej w pogrubione, łatwe do odczytania również w ciemności, indeksy oraz datownik na miejscu godziny 3. Koperta jest zintegrowana z silikonowym paskiem, który jest jednocześnie miękki i wytrzymały. Czarny pasek jest dopasowany kolorem do tarczy zegarka.

ZEGARKI MĘSKIE :

Zegarek SWIZA Nowus Gent SST silver-blue WAT.0541.1001

Koperta w kształcie poduszki wykonana jest ze stali nierdzewnej. Posiada szafirowe szkiełko i ozdobne wstawki na bokach. Optymalny kontrast pomiędzy tarczą a wskazówkami zwiększa czytelność. Dodatkowo pogrubione wskazówki i indeksy pokryte zostały luminescencyjną powłoką, żeby pomóc odczytać godzinę w ciemności. Dzięki precyzyjnemu szwajcarskiemu mechanizmowi kwarcowemu trzy wskazówki płynnie suną po dwukolorowej tarczy wyposażonej w datownik przy godzinie szóstej. Ciemnoniebieski pasek zrobiony jest z miękkiej skóry bydlęcej i pasuje kolorem do detali zegarka.


Zegarek SWIZA Nowus Gent SST grey-black-black WAT.0541.1202

Zgrabna koperta w kształcie poduszki jest wykonana ze stali nierdzewnej i pokryta powłoką PVD. Posiada szafirowe szkiełko i ozdobne wstawki na bokach. Dodatkowo pogrubione wskazówki i indeksy pokryte zostały luminescencyjną powłoką, żeby pomóc odczytać godzinę w ciemności.
Dzięki precyzyjnemu mechanizmowi zegarek kwarcowy
 pracuje precyzyjnie, a trzy wskazówki płynnie suną po tarczy wyposażonej w datownik przy godzinie szóstej. Czarny pasek zrobiony jest z miękkiej skóry bydlęcej i pasuje kolorem do ciemnej tarczy zegarka.

 

Zegarki szwajcarskie Swiza to precyzja wykonania oraz elegancki styl. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl