Zegarek SWIZA - elegancki oraz nowoczesny dizajn 0

Zegarek SWIZA - elegancki oraz nowoczesny dizajn

Dziś zajmiemy się Szwajcarskim Zegarkiem SWIZA z kolekcji Kretos Gent SST jakim jest zegarek WAT.0251.1007. Zegarki Z kolekcji Kretos, spotyka współczesną estetykę.
Kolekcja Kretos oferuje użytkownikom ogromny wybór pasków z modnego wielokolorowego nylonu, bransolet ze stali nierdzewnej, pasków ze skóry czy parcianych. Jest to połączenie elegancji z nowoczesnością. Całość inspirowana jest nowoczesną modą oraz dizajnem. Koperta wraz z bransoletą wykonana jest ze stali nierdzewnej 316L. Trwałość tej stali, jest odporna na wszelakie zarysowania, odbarwienia. Średnica koperty Szwajcarskiego zegarka wynosi 42mm i jest pokryta szafirowym szkiełkiem, która zapewnia nam dużą odporność na zarysowania naszej tarczy. Na tarczy zegarka po prawej stronie przy cyfrze nr. 3, widnieje datownik. Rozwiązanie całkiem przyjemnie, czasami zdarza nam się zapomnieć jaki jest dziś dzień, a ten dodatek idealnie nam przypomni o nim. Na tarczy zegarka widnieją fluorescencyjne wskazówki, dzięki którym, w ciemnym pomieszczeniu lub nocą, będziemy mogli rozpoznać która jest w danym czasie godzina. Bransoleta zegarka wynosi 22mm. Warto wspomnieć, że zegarek jest wodoodporny do 10 barów, czyli 100 metrów, więc nie musimy się martwić, że zegarek nam się popsuje z powodu mycia naczyń, czy deszczu.
Zegarki SWIZA objęte są 3 letnią gwarancją na wszelkie wady materiałowe i fabryczne. Udzielana jest na podstawie dowodu zakupu, z widoczną datą zakupu. Gwarancja nie obejmuje baterii, nadużywania, niewłaściwego użytkowania lub normalnego zużycia.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl