Szwajcarskie produkty bezpieczne dla dzieci 0

Szwajcarskie produkty dostępne są w naszym kraju już od wielu lat i cieszą się popularnością od samego początku. Obecnie co druga osoba posiada scyzoryk czy też zegarek, który wyprodukowany był w Szwajcarii z niezwykłą dokładnością i staraniem o wyjątkową trwałość. Aktualnie jednak oprócz podstawowych produktów dla dorosłych można znaleźć też odpowiedniki znanych produktów szwajcarskich dla dzieci. Które z nich są w pełni bezpieczne dla malucha i mogą być podarowane na prezent?

Najpopularniejszym produktem szwajcarskim dla dzieci jest scyzoryk. Wiele rodziców może zadawać sobie teraz pytanie „Jak to, scyzoryk z nożem dla dziecka?”. Otóż to – aktualnie w sklepach można spotkać się ze scyzorykami stworzonymi specjalnie tak, aby nie stanowić zagrożenia dla zdrowia czy też życia naszego malucha. Szwajcarskie scyzoryki mogą trafić w ręce dziecka powyżej piątego roku życiu, jednak tylko pod warunkiem nadzoru ze strony osoby dorosłej. Produkt tego typu przeznaczony dla dziecka charakteryzuje się mniejszą rękojeścią niż w przypadku scyzoryka dla dorosłych. Zapewnia to wygodniejsze ułożenie w małej dłoni. Wyposażenie scyzoryka, a właściwie ostrze, zabezpieczone jest specjalnym systemem. Ponadto, końcówka jest zaokrąglona, a sam nóż lekko tępy, aby stanowić bezpieczny przedmiot dla dziecka. W tego typu scyzoryku znajdują się także śrubokręt, pęseta i mini piła. Całe wyposażenie jest jak najbardziej bezpieczne dla malucha.

Równie dużym zainteresowaniem cieszy się plecak szwajcarski dla dzieci. Mała torba, dostosowana rozmiarem do wzrostu malucha może być pierwszym plecakiem w życiu dziecka. Plecak, tak jak i scyzoryk, może być w posiadaniu dziecka powyżej piątego roku życia i może być wykorzystywany głównie przez rodziców lub noszony przez malucha do przedszkola czy też szkoły. Tego typu produkt cieszy się szczególną popularnością w przypadku starszych dzieci, w wieku gimnazjalnym. Plecaki są modne, nowoczesne i zaprojektowane tak, aby zmieścić wszystkie niezbędne rzeczy. Posiadają one wiele kieszonek, w których możliwe jest przechowywanie gadżetów, ubrań i innych przedmiotów. Świetnie mieszczą w sobie także laptopa lub tablet, dzięki czemu mogą być wykorzystywane również jako torba przeznaczona głównie do tego celu. Plecaki dostępne są w różnych kolorach i w różnych wersjach, stworzonych z odmiennych materiałów.

Szwajcarskie scyzoryki oraz plecaki szwajcarskie można znaleźć w wielu sklepach, także w naszym. Specjalnie przeznaczone dla dzieci produkty cieszą się dużą popularnością, dlatego można otrzymać je w różnych kolorach, a nawet wzorach. Biorąc pod uwagę to oraz wysoki stopień bezpieczeństwa przedmioty te są polecane jako prezent dla dziecka, czy to z okazji świąt czy urodzin.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl