Najpopularniejsze produkty szwajcarskie - zegarki i torby 0

Niejedna osoba słyszała chociaż raz w swoim życiu o szwajcarskiej jakości. Produkty uznawane za takie charakteryzują się niezwykłą trwałością i solidnością, a także swoim długim żywotem. Obecnie w sklepach istnieje wiele przedmiotów, które produkowane są w Szwajcarii, a cieszą się bardzo dużo popularnością w naszym kraju, właśnie głównie ze względu na doskonałą jakość. Jako, że takich przedmiotów jest naprawdę wiele warto jest wiedzieć, w które z nich tak naprawdę warto zainwestować i po czym rozpoznać, że dany przedmiot rzeczywiście powstał w Szwajcarii.

plecaki szwajcarskiePierwszym z przedmiotów charakteryzujących się szwajcarską jakością jest zegarek. Zegarki szwajcarskie są najpopularniejszym produktem z tego kraju, który wyróżnia się swoją trwałością. W sklepach dostępnych jest wiele tego typu produktów, które charakteryzują się różnymi parametrami. To, co wyróżnia zegarki szwajcarskie męskie na tle innych zegarków to wysoki stopień wodoszczelności. Wszystkie zegarki szwajcarskie posiadają stopień wodoszczelności wyższy niż WR30. Najczęściej spotykane są zegarki szwajcarskie damskie WR100, które pozwalają na swobodne pływanie w basenie i jeziorze, bez zamartwiania się o zniszczenie się zegarka.

Kolejnym produktem, który produkowany jest w Szwajcarii i cieszy się niezwykłą solidnością jest plecak. Plecaki szwajcarskie cechują się mocnym wykonaniem i dobrej jakości materiałem. Mają one unikalny wygląd i dostępne są w różnych opcjach kolorystycznych, dzięki czemu mogą być wykorzystywane na co dzień, jak i na dłuższe wyprawy. Często posiadają one wiele kieszeni, w których możliwe jest przechowywanie różnych mniejszych i większych przedmiotów. Oprócz plecaków warto także zwrócić uwagę na walizki szwajcarskie. Walizki na kółkach, tak jak i plecaki, dostępne są w różnych rozmiarach, a ponadto odporne są na wszelkiego rodzaju zniszczenia mechaniczne. Dzięki temu można mieć pewność, że nie zniszczą się łatwo w podróży i wystarczą na wiele lat użytkowania.

Decydując się na jeden z produktów szwajcarskich warto jednak zwrócić uwagę na jego prawdziwość. Aby móc mówić o zegarku lub innym produkcie, że jest on szwajcarski należy upewnić się najpierw, że został on zmontowany i sprawdzony przez producenta w Szwajcarii, a ponadto ponad połowa procent jego komponentów została wyprodukowana w tymże kraju. Według prawa zegarki mogą zostać oznaczone etykietą SWISS MADE tylko w przypadku, gdy ich mechanizmy są szwajcarskie, zostały złożone w Szwajcarii, a dodatkowo przeszły przez kontrolę w swoim macierzystym kraju. Zegarki nieoznaczone taką etykietą nie są uznawane za prawdziwe.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl