Czy narzędzia w Szwajcarskim scyzoryku SWIZA są przydatne? 0

Czy narzędzia w Szwajcarskim scyzoryku SWIZA są przydatne? Jest to pytanie nasuwające się przy kupnie scyzoryka, co za co jest odpowiedzialne, co do czego może mi się przydać. Dziś po krótce opowiem Państwu za co odpowiadają narzędzia w tych scyzorykach i jak możemy je dobrze wykorzystać. Standardowo w każdym szwajcarskim scyzoryku jest ostrze.

Każdy model Szwajcarskiego scyzoryka SWIZA posiada ostrze o długości 95mm, nie jest to duże ostrze ale w sam raz na działanie w terenie, przykładowo przy rozpalaniu ogniska możemy nim pociąć gałąź na rozpałkę, w domu dobrze nam posłuży przy przecięciu każdego kabla. Szydło jest idealnym narzędziem do zrobienia dziurek w pasku, czy to zegarka czy noszonego do spodni, kolejnym atutem szydła jest możliwość wykonania dziurek w deskach przy różnych pracach poza domem. Scyzoryki SWIZA posiadają korkociąg, wszyscy wiemy, że korkociąg będzie idealnym narzędziem do otwarcia butelki wina. Przy niektórych Szwajcarskich scyzorykach marki SWIZA, zamiennikiem korkociągu jest śrubokręt krzyżakowy, idealny przyrząd do rozkręcania śrubek, większe zastosowanie znajdzie przy pracach mechanicznych, co sprawia, że jest równie dobrze porządanym narzędziem wśród klientów.

W Szwajcarskim scyzoryku nie może zabraknąć pęsety. Idealnie nam posłuży przy drobnych pracach ręcznych, a w terenie będzie naszym "bohaterem", bardzo dobrze wiemy, że w lesie warunki nie są takie przyjemne, dużo kleszczy i innych owadów. Wracając do naszej pęsety łatwo będzie wyjąć nie lubianego przez nas kolegę kleszcza. Otwieracz do kapsli, oraz otwieracz do puszek, tych narzędzi nie będę opisywać, bo w samych nazwach jest odpowiedź na pytanie, ale powiem Państwu, że narzędzia te zostały przeze mnie przetestowane i sprawują się bardzo dobrze. Osobiście uważam, że narzędzia takie narzędzia w scyzoryku to naprawdę bajka. Małe narzędzie a zastosowanie znajduje praktycznie wszędzie. Wszystkie narzędzia zwarte w Szwajcarskim scyzoryku SWIZA wykonane są ze stali nierdzewnej, więc nie ma problemu o zmartwienia, że na narzędziach powstanie korozja, czy ulegnie szybkiego zniszczeniu.

scyzoryk szwajcarski swiza

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl